نمایشگاه توانمندی های صنایع کوچک برگزار می شود

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از برگزاري نمايشگاه ملي توانمندي هاي صنايع كوچك و متوسط خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، سيدمرتضي نيرومند اسكويي گفت: اين نمايشگاه كه همراه با عرضه مستقيم كالا خواهد بود به مناسبت 21 مرداد روز حمايت از صنايع كوچك برگزار مي شود.
وي ادامه داد: محل برگزاري اين نمايشگاه در مصلاي امام خميني (ره) تهران بوده و از 21 مرداد به مدت سه روز ميزبان علاقمندان خواهد بود.
وي اضافه كرد:‌ با همكاري هاي صورت گرفته با ارگان هاي ذيربط، سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران متولي برگزاري اين نمايشگاه انتخاب شده و هدف از برگزاري آن معرفي توانمندي هاي توليدكنندگان داخلي به آحاد مردم مي باشد.
نيرومند اسكويي ابراز كرد: بسياري از توليدكنندگان داخلي كيفيت توليدات خود را در سطح استانداردهاي جهاني ارتقا داده اند ولي متاسفانه مصرف كنندگان شناختي از آن ندارند كه به نظر مي رسد برگزاري اين نمايشگاه مي تواند نقشي در معرفي اين محصولات داشته باشد.
مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت:‌ طبق برنامه ريزي هاي به عمل آمده براي هر يك از واحدهاي توليدي كوچك و متوسط يك غرفه رايگان 12 متري در نظر گرفته شده است و مديران واحدهاي توليدي مي توانند با مراجعه به شركت شهرك هاي صنعتي استان و يا تماس با شماره 09144117345 نسبت به ثبت نام اقدام كنند.
وي از صنعتگران آذربايجان شرقي خواست تا از اين فرصت استثنايي براي معرفي توانمندي هاي صنعتي استان استفاده كرده و حضور پرشكوهي در آن داشته باشند.

   1397/4/20 12:39


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان