واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران طی یک روز کاری انجام می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: با راه‌اندازی میز خدمت، پروسه‌ی واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران طی یک روز کاری انجام می‌شود؛ به طوری که سرمایه‌گذاران می‌توانند تمامی اقدامات لازم برای دریافت انشعابات واحدهای خود را طی ۲۵ دقیقه انجام دهند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، سيد مرتضي نیرومند اسكويي در آیین راه‌اندازی میز خدمت شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی، با اشاره به حذف فرآیندهای متعدد جهت واگذاری زمین به سرمایه‌گذاران در میز خدمت، گفت: در میز خدمت  ۲۳ امضا از فرآیند واگذاری زمین به متقاضیان حذف شده است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با بیان این‌که تمامی واحدها از جمله مالی، حقوقی،  فنی و محیط زیست در میز خدمت مستقر هستند، افزود: در میز خدمت برای تمامی فرآیندها، مدت زمان مشخصی تعیین شده و درخواست متقاضیان به ثبت می‌رسد.
وی افزود: سال ۹۶، تمامی موافقت‌های مبادله شده‌ی شرکت شهرک‌های صنعتی ۵۰ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال ۹۵ ، ۸۸ درصد رشد یافته است و سال ۹۶ در  تخصیص اعتبارات نسبت به سال ۹۵،   ۲۲۸ درصدی رشد داشته‌ایم.
 وی با بیان این‌که تاکنون توانسته‌ایم شهرک آیت الله هاشمی رفسنجانی را تا ۸۰ هكتار توسعه دهیم، گفت: توسعه شهرک صنعتی شهید سلیمی را تا ۴۸۰ هکتار آغاز کرده و اکنون نیز ۱۰۰ هکتار آن آماده‌ی واگذاری است.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی بیان کرد: با همکاری دستگاه قضایی توسعه‌ی شهرک عالی نسب را آغاز کرده و مشکل زیست محیطی شهرک سرمایه گذاری خارجی، عالی نسب و شهرک صنعتی تبریز چهار با همکاری سازمان صنایع کوچک رفع شد.
وی با بیان این‌که در سفر ریاست جمهوری برای اولین بار شهر صنعتی تبریز تصوب شد، افزود: مقرر شده عملیات شهر صنعتی تبریز از محل اراضی ملی اجرایی شود.
نیرومند در بخش دیگر سخنان با بیان این‌که از 2330 واحد در شهرک‌های صنعتی استان بهره برداری می‌شود، اظهار کرد: 56 هزار نفر در واحدهای به بهره‌برداری رسیده در داخل شهرک‌های صنعتی استان فعالیت دارند و یک هزار و ۴۵۲ واحد به تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب متصل شده است.

   1397/3/24 15:24


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان