معرفی سازمان صنایع کوچک در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران در قالب غرفه اي به بازديدكنندگان پنجمین نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی معرفي مي شود.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، مديرعامل اين شركت در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار كرد: اين نمايشگاه در سه بخش ایده فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری و فروش محصولات و خدمات دانش بنیان برگزار می شود.
سيدمرتضي نيرومند اسكويي افزود:‌ غرفه سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران در اين نمايشگاه به معرفي تسهيلات و بسته هاي حمايتي ارايه شده براي شركت هاي دانش بنيان و فناور و همچنين معرفي كلي اين سازمان و شركت هاي تابعه خواهد پرداخت.
وي ادامه داد: ایجاد ارتباط بین دانشگاهیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همکاری های فناورانه منطقه ای، ملی و بین المللی، ایجاد فضای مناسب کسب و کار برای نخبگان علمی و فناوری و شکل گیری شرکت های دانش بنیان، جذب سرمایه گذار برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان، افزایش صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان از جمله اهداف اين نمايشگاه است كه سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران مي تواند نقش مثبتي در رسيدن به اين اهداف ايفا كند.
نيرومند اسكويي ابراز كرد: تا كنون برنامه ريزي لازم براي حضور 9 تور صنعتي از سراسر كشور براي بازديد از اين نمايشگاه انجام شده و اميدواريم بهره برداري مناسبي از اين بازديدها به انجام برسد.
پنجمين نمايشگاه و جشنواره نوآوري و فناوري ربع رشيدي 20 تا 24 آبان ماه در محل نمايشگاه بين المللي تبريز برگزار مي شود.

   1396/8/20 15:59


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان