معاون وزیر صنعت:ایجاد پیوند بین صنایع کوچک و بزرگ در دستور کار قرار دارد

معاون وزير صنعت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران گفت:ايجاد پيوند بين صنايع كوچك با صنايع متوسط بزرگ موضوع ديگري است كه براي بازاريابي واحدهاي توليدي در دستور كار قرار خواهيم داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، صادق نجفي كه در آيين توديع اش از سمت شهرداري تبريز سخن مي گفت: با بیان اینکه مقام معظم رهبری مردم تبریز را زمان‌شناس معرفی می‌کنند، افزود: در چهار سال گذشته با تمام وجود برای مردم شهر کار کردیم و افتخار می‌کنم که در این مدت نام تبریز به عنوان پایتخت فرش جهان و پایتخت گردشگری جهان اسلام مطرح شد.
نجفي‌ ابراز کرد: هر جا بتوانم به نظام کمک کنم حاضرم؛ مردم تبریز به یاد داشته باشند برای اولین بار شهردارشان نماینده شهرداران کشور شد؛ برای اولین بار در نیورک برای رهبران شهری جهان و در میلان ایتالیا برای شهرداران شهرهای های متروپلیس صحبت کرد؛ این انتظار از شهردار تبریز است.
وي یادآور شد: برای بازیابی جایگاه و شان تبریز را تا حدودی موفق بوده‌ایم و امروز ستاد ملی تبریز 2018 با حضور معاون رئیس جمهور تشکیل می‌یابد و دوست داریم مردم تبریز در رفاه و آسایش و افتخار زندگی کنند.
شهردار پیشین تبریز با اشاره به بحث بودجه‌های شهرداری، خاطرنشان  کرد: حدود 8 هزار میلیارد در این چهار ساله درآمد داشتیم و هزینه کردیم؛ تا سال 92 حدود 700 میلیارد تومان دولت و  140 میلیارد هم شهرداری به مترو کمک کرده بود، اما در چهار سال گذشته حدود 1400 میلیارد تومان شهرداری تبریز با مصوبه شورا به مترو هزینه کرده که تا میدان توسعه یابد.
وی گفت: 460 اتوبوس وارد شهر کردیم که 20 مورد برقی است و حدود 3 هزار و 700 تاکسی جدید به شهر تزریق شد.
مدیرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران با اشاره به مسئوليت جديدش، گفت:‌ بيش از 43 هزار واحد توليدي در شهرك هاي صنعتي كشور فعاليت مي كنند كه تلاش مي كنيم با انجام پيگيري هاي لازم مشكلات آن ها رفع كرده و رونق را به واحدهاي توليدي برگردانيم.
وي افزود:ايجاد پيوند بين صنايع كوچك با صنايع متوسط بزرگ موضوع ديگري است كه براي بازاريابي واحدهاي توليدي در دستور كار قرار خواهيم داد.
نجفي از كليه صنعتگران و سرمايه گذاران دعوت كرد تا با همكاري هاي خود زمينه تاثيرگذاري بيشتر بخش توليد در اقتصاد كشور را فراهم سازند.

   1396/9/13 10:37


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


Curl error: Couldn't resolve host 'pipes.yahoo.com'
سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان