رعایت مسایل زیست محیطی از الزامات توسعه صنعت چرم در آذربایجان شرقی است

معاون امور اقتصادي استاندار آذربايجان شرقي گفت: رعايت مسايل زيست محيطي از الزامات مهم در راه توسعه صنعتي چرم در استان است.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، علي نواداد در نشست بررسي مشكلات شهرك صنعتي چرمشهر تبريز، اظهار كرد: حوزه چرم و كفش جزو مزيت هاي اين استان به شمار رفته و جايگاه مهمي براي ما دارد و بر اساس اين امر حمايت از توسعه آن در دستور كار مي باشد.
وي افزود: حمايت حداكثري از ظرفيت هاي به وجود آمده در اين حوزه صنعتي به عمل خواهد آمد ولي اين حمايت ها با در نظر گرفتن تمام قوانين و مصالح عمومي به انجام خواهد رسيد.
نواداد تاكيد كرد: واحدهاي توليدي چرم مستقر در چرمشهر بايد خود را موظف به انجام اقدامات پيشگيرانه از آلودگي محيط زيست بدانند، چرا كه محيط زيست متعلق به شخص و اداره خاصي نيست بلكه همه ما از آن بهره مي بريم و آلودگي آن به ضرر همه ماست.
سيدمرتضي نيرومند اسكويي،‌مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي نيز در اين نشست، اظهار كرد: شهرك صنعتي چرمشهر به عنوان يكي از شهرك هاي صنعتي خصوصي استان فعاليت خود را انجام مي دهد و اين شركت آمادگي دارد تا با توجه به اهميت صنعت چرم در استان، حمايت ويژه اي از آن به عمل آورد.

   1396/9/16 13:03


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


Curl error: Couldn't resolve host 'pipes.yahoo.com'
سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان