راه اندازی 8 واحد تولیدی در شهرک صنعتی آخولا

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از راه اندازي هشت واحد توليدي در شهرك صنعتي آخولا تا پايان سال خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، سيدمرتضي نيرومند اسكويي در جريان بازديد از طرح هاي صنعتي پروژه اقتصاد مقاومتي شهرك صنعتي آخولا، اظهار كرد: هشت واحد توليدي با اشتغالزايي بيش از 200 نفر تا پايان سال در اين شهرك به بهره برداري خواهند رسيد.
وي افزود: پيگيري هاي مستمر براي تامين نيازها و رفع مشكلات اين واحدهاي توليدي كه در برش استاني پروژه هاي اقتصاد مقاومتي نيز آورده شده انجام مي شود و اميدواريم تا پايان سال شاهد بهره برداري آن ها باشيم.
وي ادامه داد: شهرك صنعتي آخولا كه در حوزه جمعيتي تبريز واقع شده است يكي از شهرك هاي ظرفيت پذير براي جذب سرمايه گذار محسوب مي شود و تلاش ما نيز بر تامين و ارتقاي كليه زيرساخت هاي آن مي باشد.
نيرومند اسكويي اضافه كرد:‌ تلاش براي اشتغالزايي جوانان و بهبود فضاي كسب و كار از جمله اهداف شركت شهرك هاي صنعتي‌ آذربايجان شرقي به شمار مي رود و اقدامات خوبي در اين راه در دست اقدام داريم.
شهرك صنعتي آخولا داراي 336 هكتار زمين در اختيار مي باشد كه 242 هكتار آن قابل واگذاري به سرمايه گذاران مي باشد. در حال حاضر بيش از 50 فقره قرارداد با سرمايه گذاران در اين شهرك منعقد شده و چهار واحد توليدي فعال در آن وجود دارد.

   1396/10/16 12:14


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان