تشکیل کمیته رسیدگی به مشکلات شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

معاون برنامه ريزي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از تشكيل كميته رسيدگي به مشكلات شهرك ها و نواحي صنعتي اين استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، صابر پرنيان گفت: اين كميته با دستور مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران ايجاد شده و هدف از آن اقدام عملياتي در خصوص تسريع در حل مشكلات صنعتگران و رفع موانع توليد مي باشد.
وي افزود:‌تسريع در تصميم گيري،‌صرفه جويي در وقت متقاضيان و صنعتگران،‌اجراي عملي فرهنگ مشتري مداري و مردم محوري و آشنايي مديران و تصميم گيران با مسايل روز و در لحظه توليدكنندگان از ديگر اهداف ايجاد اين كميته مي باشد.
دبير كميته رسيدگي به مشكلات شهرك ها و نواحي صنعتي آذربايجان شرقي اضافه كرد:‌با ايجاد اين كميته ضمن افزايش تعاملات ميان دستگاهي و مشاركت منطقه اي در جهت رفع موانع و مشكلات صنعتگران، امكان برنامه ريزي عملياتي تر براي تصميم گيران فراهم خواهد شد كه در نهايت منجر به افزايش دلگرمي و رضايت توليدكنندگان مي شود.
پرنيان ادامه داد:‌پس از انجام مراحل اجراي اين طرح، گزارش هاي تجميعي از وضعيت و مشكلات واحدهاي توليدي به حضور معاون وزير و مديرعامل سازمان صنايع كوچك ارايه خواهد شد تا نسبت به تصميم گيري هاي كلان اقدام شود.
وي اظهار كرد: تا كنون دو شهرك مورد بازديد اعضاي اين كميته قرار گرفته و تلاش مي شود تا هر هفته نسبت به مشكلات دو شهرك جلسه اي تشكيل و مسايل بررسي شود.
 

   1397/4/17 10:12


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان