بهره برداری از واحد تولیدی آذین پرده سفیر در شهرک صنعتی عجب شیر

شركت آذين پرده سفير توليد كننده انواع پارچه پرده در شهرك صنعتي عجب شير با حضور مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، نماينده مردم مراغه و عجب شير و فرماندار شهرستان به بهره برداري رسيد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي،‌ مدیرعامل اين شرکت در مراسم بهره برداری از اين کارخانه، از رشد 100 درصدی واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان در 6 ماهه نخست سالجاری خبر داد و گفت: در این مدت 162 قرارداد واگذاری بین سرمایه گذاران و این شرکت امضا شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 2 برابر افزایش یافته است.
سیدمرتضی نیرومند اسکویی اظهار کرد: ‌مساحت زمین های واگذاری شده در 6 ماهه نخست سال گذشته حدود 35 هکتار بود که این میزان در سالجاری به حدود 41 هکتار رسیده که نشان از افزایش 15 درصدی دارد.
وی همچنین افزایش جذب سرمایه گذاری صنعتی در عجب شیر را نتیجه تعامل مسئولان ادارات این شهرستان عنوان کرد و گفت: شهرک صنعتی شهرستان عجب شیر بستری مناسب برای سرمایه گذاری در منطقه بوده و زمین های این شهرک با امکانات زیربنایی فراهم شده با نازل ترین قیمت آماده واگذاری به سرمایه گذاران است.
نیرومند با اشاره به واگذاري 12 زمين صنعتي و بهره برداری از 10 واحد صنعتی در شهرك صنعتي عجب شیر در يك سال گذشته، افزود: تاکنون در شهرک صنعتی عجب شیر 75 قرارداد واگذاری زمین منعقد و 27 پروانه بهره برداری صادر شده است.
فرماندار عجب شیر نیز در این مراسم با تاکید بر تکمیل زیرساخت های در این شهرک، اظهار کرد: مساحت کلی شهرک صنعتی شماره یک عجبشیر 96 هکتار است که 56 هکتار آن به طور کامل به متقاضیان واگذار و 40 هکتار آن در حال واگذاری است.
سید شمس الدین مراثی گفت: دولت تدبیر و امید با در پیش گرفتن سیاست های موثر اقتصادی همچون اعطا تسهیلات رونق تولید، گام های اثربخشی در حل مشکلات فراروی بخش صنعت برداشته و تاکنون مشکل نقدینگی، بیمه ای و مالیاتی بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی مرتفع شده است.
وی با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت های موجود این شهرستان برای توسعه پایدار اقتصادی گفت: ایجاد انگیزه و نیز زمینه مساعد برای رشد سرمایه گذاری در این شهرستان در اولویت برنامه ریزی ها قرار دارد.
وی افزود: استفاده از ظرفیت های طبیعی و توانمندی های نیروی انسانی برای جلب سرمایه گذاری در این منطقه، از راهبردهای مهم در توسعه سرمایه گذاری شهرستان است.
مراثی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در حوزه های مختلف صنعتی و اقتصادی در این شهرستان ادامه داد: تمامی مسئولان شهرستانی در حد توان از سرمایه گذاران حمایت خواهند کرد تا سرمایه گذار با امنیت و آرامش کامل در منطقه به فعالیت های اقتصادی و نیز اشتغال زایی پایدار بپردازد.
با بهره برداری از این طرح که 30 میلیارد ریال هزینه در برداشته برای 15 نفر به طور مستقیم و 25 نفر به طور غیرمستقیم اشتغالزایی شد.

   1396/9/11 15:14


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


Curl error: Couldn't resolve host 'pipes.yahoo.com'
سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان