بانک ها رفیق نیمه راه واحدهای تولیدی هستند

عضو هيات مديره شركت خدماتي شهرك صنعتي عجب شير گفت: بانك ها در رفيق نيمه راه واحدهاي توليدي در مسير گذر از مشكلات اقتصادي هستند.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، جواد فشنگچي در نشست بررسي مشكلات واحدهاي توليدي مستقر در شهرك صنعتي عجب شير كه با حضور شوراي معاونين اين شركت برگزار شد،‌اظهار كرد:‌ بانك ها سال هاي متمادي از سپرده هاي بانكي واحدهاي توليدي سود برده اند ولي در حال حاضر كه كشور وضعيت اقتصادي خاصي دارد در كنار واحدهاي توليد نيستند.
وي افزود: نقدينگي و مسايل مرتبط به آن مشكل ريشه اي بسياري از واحدهاي توليدي كشور محسوب مي شود ولي متاسفانه برخي بانك ها همراهي لازم را با توليد ندارند.
وي ادامه داد: در برهه اي از زمان كه با جنگ اقتصادي روبرو هستيم، انتظار حمايت از واحدهاي توليدي از سوي همه ارگان ها بيراه نيست و اميدواريم در اين دوره نيز دشمن را در رسيدن به اهداف خود مايوس بگذاريم.
در اين نشست كه در ادامه سلسله نشست هاي شوراي معاونين با هدف بررسي ميداني مشكلات شهرك ها و واحدهاي توليدي مستقر در شهرستان ها برگزار مي شود، مديران واحدهاي توليدي حاضر نسبت به مسايلي چون بيمه تامين اجتماعي،‌محيط زيست، بانك ها و راه دسترسي شهرك صنعتي عجب شير گلايه داشتند.
معاون برنامه ريزي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي نيز در پايان اين نشست، با بيان اينكه رسيدگي به مشكلات واحدهاي توليدي و صنايع كوچك به اولويت كاري اين شركت تبديل شده است، اظهار كرد: از هفته گذشته بازديدهاي ميداني شوراي معاونين شركت آغاز شده و تلاش بر اين است تا به صورت حضور مشكلات را احصا كرده و در همان جلسه تصميمات لازم را براي رفع مشكلات بگيريم.
صابر پرنيان ادامه داد: برخي مشكلات كلان و خارج از حيطه وظايف شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي نيز ضمن انتقال به مراتب بالاتر از ادارات مربوط نيز پيگيري خواهد شد.
وي گفت: توليد يكي از اركان مهم اقتصاد مقاومتي است و تبديل آن به ادبيات مشترك بخش هاي مختلف دولتي خاوهد توانست بسياري از مشكلات را حل و فصل كند.
در پايان اين نشست از سه واحد توليدي مستقر در شهرك بازديد شده و نسبت به رفع مشكلات توليد اقدام شد.

   1397/4/13 11:07


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان