امضای قرارداد خدمات عارضه یابی توسط شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

مديرعامل شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي از امضاي قرارداد همكاري با كلينيك صنعت و جامعه دانشگاه تبريز در زمينه ارايه خدمات عارضه يابي سريع و اجراي پروژه هاي بهبود در واحدهاي توليدي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، سيدمرتضي نيرومند اسكويي،‌اظهار كرد: اين قرارداد جهت انجام در واحدهاي پالايش روغن اسكان و روان سازان منعقد شده و كلينيك صنعت و جامعه دانشگاه تبريز موظف است با به كار بردن روش ها و اصول فني و آموزشي در طول مدت دو ماه تعهدات خود را به انجام برساند.
وي ابراز كرد: سازماندهي و بسترسازي در واحدهاي توليدي،‌تحليل روند شاخص ها و تعريف پروژه هاي بهبود و اجراي آن و تدوين گزارش اجراي تمام مراحل شامل اطلاعات اجراي هر مرحله، نتايج، مشكلات و راه حل هاي به كار گرفته شده از جمله شرح خدمات پروژه عارضه يابي مي باشد.
نيرومند اسكويي با اشاره به تاكيدات استاندار آذربايجان شرقي مبني بر لزوم عارضه يابي واحدهاي توليدي، گفت: امضاي اين قرارداد همكاري در اين راستا بوده و تلاش مي شود تا با احصاي دقيق مشكلات واحدهاي توليدي نسبت به رفع آن ها اقدام شود.
وي وجود كلينيك هاي صنعتي در استان را نقطه مثبتي براي عارضه يابي و حل مشكلات صنعت دانست و گفت: حمايت از ايجاد كلينيك هاي صنعتي خصوصي در دستور كار اين شركت قرار دارد.
 

   1396/8/22 12:31


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان