اتمام 130 طرح نیمه تمام صنعتی در شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی

معاون برنامه ريزي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي گفت: تا پايان سال بيش از 130 طرح نيمه تمام صنعتي در شهرك هاي صنعتي اين استان به مرحله بهره برداري مي رسد.
به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي، صابر پرنيان در گفت و گو با خبرنگاران،‌اظهار كرد: ستاد اقتصاد مقاومتي اين شركت با جديت موضوع توليد و اشتغال را پيگيري كرده و حساسيت لازم جهت حمايت از طرح هاي با پيشرفت بالاي 60 درصد ايجاد شده است.
وي افزود:‌ با عنايت به برنامه ريزي هاي به عمل آمده و در راستاي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي طرح هاي داراي پيشرفت فيزيكي 60 درصد كه عمليات ساختماني آن ها به اتمام رسيده و در مرحله نصب ماشين آلات هستند شناسايي شده است.
پرنيان ادامه داد:‌تلاش خواهيم كرد تا اين واحدهاي شناسايي شده با حمايت هاي تسهيلاتي و كمك به رفع موانع تا پايان سال به بهره برداري برسند.
معاون برنامه ريزي شركت شهرك هاي صنعتي آذربايجان شرقي با اشاره به اهميت اشتغالزايي براي جوانان و تاكيد مديرعامل اين شركت براي حمايت از سرمايه گذاري و اشتغال، گفت: اميدواريم با راه اندازي 130 طرح صنعتي نيمه تمام ياد شده دو هزار و 80 نفر اشتغالزايي گردد.

   1396/4/20 11:32


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 


سامانه آب و هوا
  • وضعیت :
  • جهت باد :
  • درجه دما:
نمایش IP بازدیدکنندگان